Macbeth
William Shakespeare
Osud? Předurčení? Či posedlost mocí jednoho muže? Macbeth je asi nejdramatičtější Shakespearova tragédie. Kniha je zasazená do roku 1040 a velkolepě ztvárňuje jedno z největších Shakespearových děl. Nabízí úplně nový a zcela naplňující pohled na čirý genius básníkova umění vyprávět. Magie, pověrčivost, vražda – to vše zde naleznete! Kniha je výtvarně velmi zdařilá, plná akce, tajemné atmosféry a intrik od začátku až do konce. Tento nový grafický román vytvořený ze Shakespearovy skvělé tragedie, Vás nepustí, dokud jej nepřečtete od začátku až do konce.

OBJEDNAT ZA SPECIÁLNÍ CENY OD 180 Kč
299
"Here at downthetubes, we think the advance pages from the project look great and Jon Haward has clearly proven the right choice for bring Macbeth to life, successfully accommodating the demands of three different formats with consumate professionalism. Couple that with Nigel's colouring and Classical Comics surely has a winner on its hands. The interpretation Jon's brought to the text is bold and striking and should surely stir some young hearts and minds to take an interest in our beloved Bard of Stratford!" - John Freeman, www.downthetubes.net
Script AdaptationJohn McDonald
PencilsJon Haward
InksJon Haward
ColouringNigel Dobbyn
LetteringNigel Dobbyn
Format144 pages, full colour, paperback 246x168mm

Classical Comics Study Guide

K dispozici je i 96-stránková kopírovatelná příručka, jež učitelům pomůže seznámit své žáky s Macbethem. Je určena pro studenty od 10 do 17 let a obsahuje množství aktivit, uspořádaných do tématických sekcí tak, aby žáci co nejvíce pronikli do textu hry.